Aday Öğrenci
Canlı Destek
Mercedes-Benz Türk bünyesinde, hafif, orta ve ağır sınıf kamyon ve çekici üretimi yapılan Aksaray fabrikasında görevlendirilmek üzere; aşağıdaki koşulları sağlayan, projelerde aktif rol alacak öğrenciler aranmaktadır.
Son Başvuru Tarihi: 16 Haziran 2022
Detaylı Bilgi ve Başvuru: PEP+Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı
PEP + Programı; lisans eğitiminin son senesinde bulunan ve üniversitelerin 7+1 programlarında öğrenim gören öğrenciler için sunduğumuz zorunlu işyeri eğitimi programdır. Bu programda yer alan öğrenciler; bir dönem boyunca 5 iş günü devam koşulu ile şirketimizin çeşitli departmanlarında en az bir projede görev almaktadır.
Program; 2022-2023 Güz Döneminde Aksaray lokasyonumuzda olacaktır ve stajyerlerimize konaklama imkanı sağlanacaktır.
Üniversitede öğrenim gören, en az bir yabancı dile hakim, şirketimizde uyguladığımız seçim süreçlerinde başarılı olan adaylardan oluşan PEP + Takımı, uzun vadede şirketimizde oluşacak yeni mezun istihdamı için uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere öncelikli aday havuzunu oluşturmaktadırlar.